Koncepcje inżynierskie i instalacyjne

Koncepcje inżynierskie i instalacyjne

Jednym z najważniejszych elementów zrównoważonego, zdrowego środowiska zbudowanego o obiegu zamkniętym są obiekty związane z budynkami. Bijące serce budynku, który zapewnia komfort w zrównoważony sposób. Jak żaden inny, COVID-19 pokazał, jak ważny jest prawidłowo funkcjonujący obiekt w zapewnieniu komfortowego i zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Adamasgroup stała się specjalistą w dziedzinie instalacji związanych z zielonym budownictwem.

Myśl z wyprzedzeniem

Inżynieria działa. myślenie w przyszłości. W zakresie instalacji elektrycznych i mechanicznych Adamasgroup może wesprzeć Twoją organizację w różnych obszarach. Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o udogodnienia, co może sprawić, że Twój wybór będzie złożony. Adamasgroup może Ci w tym pomóc i dodać coś do każdej fazy rozwoju. Nasze usługi obejmują zarówno pierwsze fazy definicji strategicznych, jak i zarządzanie budynkiem. Pomożemy Ci sporządzić opis techniczny lub rysunek instalacji zgodnie z Twoimi życzeniami. Ponadto możemy również analizować i monitorować Twoje bieżące projekty, aby zapewnić pożądaną jakość i zoptymalizować konserwację w fazie użytkowania. Nasze doświadczenie można wykorzystać zarówno w projektach nowych, jak i remontowanych.

Czy wiesz, że istnieje kilka możliwości dofinansowania, jeśli świadomie podejmujesz decyzje dotyczące swoich obiektów okołobudowlanych? Zawsze uwzględniamy te opcje w naszych wskazówkach. W ten sposób Twój zrównoważony wybór staje się również atrakcyjny ekonomicznie.

Zajrzyj do Wytyczne dotyczące dotacji.

Kontakt

"*" oznacza pola wymagane

Może ci się spodobać również ..

Adamasgroup pomaga uzyskać uznaną etykietę zrównoważonego rozwoju w oparciu o (międzynarodowo) uznane systemy certyfikacji: WELL Building Standard, LEED, BREEAM, GPR i/lub DNGB. Oprócz pełnego nadzoru wraz z certyfikacją dla budynku lub terenu, GrupoAdamas może przeprowadzić niezbędne obliczenia i analizy. Pomyśl o lekkich obliczeniach, obliczeniach MPG i BENG oraz różnych studiach wykonalności.
Uruchomienie gwarantuje jakość i wydajność instalacji związanych z budynkiem oraz powłoki architektonicznej. Dzieje się tak od fazy projektowania do uruchomienia włącznie, ale także zarządzania nim. Każda decyzja może mieć daleko idące konsekwencje. Adamasgroup uważa za ważne, aby pożądana jakość i wydajność były mierzalne. Wskazówki dostarczone przez Adamasgroup skutkują między innymi skróceniem czasu budowy oraz niższymi kosztami utrzymania i eksploatacji.
Potrzebujesz proaktywnego zarządzania projektami lub procesami od kogoś, kto ma wiedzę merytoryczną i doświadczenie w dziedzinie, która jest dla Ciebie istotna? Adamasgroup z wyprzedzeniem ustala z Tobą jasne ramy jakości, abyś mógł proaktywnie zarządzać projektem i pomyślnie go ukończyć. W ten sposób Adamasgroup zajmuje się Twoimi problemami, zachowując jednocześnie pożądaną jakość.

Chcesz wspólnie budować zdrową, zrównoważoną przyszłość o obiegu zamkniętym?