O nas

Jesteśmy Adamasgroup

Wiodąca firma inżynieryjna i konsultingowa, wywodząca się z firmy architektonicznej KEMA, mająca na celu uwzględnienie Twoich osobistych ambicji związanych z nieruchomościami. Nasza misja? Wspólnie z naszymi klientami budujemy zdrowsze, bardziej zrównoważone środowisko o obiegu zamkniętym. Między innymi angażujemy się w przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, budowanie odpornych i zrównoważonych miast oraz ochronę naszych ekosystemów, lasów i różnorodności biologicznej. Czy rozpoznajesz te przedmioty? Prawidłowy! Oto przykłady tego, jak przyczyniamy się do osiągnięciaCele Zrównoważonego Rozwojuustalone przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Jak zamierzamy zrealizować tę misję? Nic nie jest dla nas ustalone. Robić różne rzeczy inaczej, nawet jeśli wszyscy myślą, że jest na to tylko jeden sposób. Takie jest nasze podejście: pragmatyczne, kreatywne i postępowe. Jesteśmy zagadkami, badaczami i myślicielami, skupionymi na osobistych poradach i razem dążymy do perfekcjonizmu. Robimy to na poziomie międzynarodowym z naszych biur w Holandii, Hiszpanii, Niemczech i Polsce.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Każdego dnia patrzymy krytycznie na siebie i zadajemy sobie pytanie: w jaki sposób możemy wnieść więcej do naszej ziemi, niż już to robimy? Ludzie, planeta i zysk. Oprócz naszej podstawowej działalności aktywnie poszukujemy nowych sposobów na wniesienie pozytywnego wkładu. W ten sposób nasza misja wykracza poza budowanie zdrowszego, bardziej zrównoważonego środowiska zabudowanego o obiegu zamkniętym.

Jako ambasador Oxfam Novib wnosimy swój wkład również poza środowiskiem zabudowanym. Jesteśmy częścią 'Sieci Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców’, gdzie wspólnie walczymy o różneCele Zrównoważonego Rozwoju z ubóstwem, nierównościami społecznymi i głodem. Ponadto Adamasgroup wspiera JustDiggit, organizacja, która walczy z globalnym ociepleniem poprzez zazielenianie zdegradowanych terenów i przywracanie roślinności. W pełni zgadzamy się z ich wizją: „To dekada działania”.

Nasz zespół.

Poznaj nasz zespół ekspertów. Wszyscy pasjonują się budowaniem zdrowszego, bardziej zrównoważonego środowiska zabudowanego o obiegu zamkniętym. Chcielibyśmy się przedstawić!

Olaf Buter

Dyrektor generalny

Projektowanie to najpiękniejszy zawód, jaki istnieje, ale zrównoważone projektowanie jest jeszcze piękniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Anna Westra

Asystent administracyjny

Tworzenie zrównoważonego środowiska wymaga również dostosowania naszego zachowania.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Czy wierzysz w zrównoważone budownictwo i interesujesz się budownictwem i technologią? Zawsze szukamy ludzi z pasją. Ludzi, którzy tak jak my wierzą, że w budownictwie można i należy robić inaczej. Praca w Adamasgroup oznacza pracę nad ambitnymi projektami z dbałością o Twój (osobisty) rozwój.

Esther ten Brinke

Officemanager
Zrównoważony rozwój zaczyna się od ciebie, jesteś kluczem do zmiany.

Martin Springer

Starszy doradca ds. zrównoważonego rozwoju
Za każdym razem, gdy wydajesz pieniądze, mówi coś o tym, w jakim świecie chcesz żyć.

Jelle de Boer

Doradca ds. zrównoważonego rozwoju
Jeśli niczego nie zmienisz, nic się nie zmieni.

Eelco Krips

Doradca ds. zrównoważonego rozwoju
Zrównoważony rozwój: robić więcej DLA ziemi, a mniej NA ziemi.

Chris van Veldhuizen

Kierownik uruchomień

Ucz się z przeszłości, żyj teraźniejszością, pracuj nad przyszłością!

Wouter Vernooij

Doradca ds. zrównoważonego rozwoju
Tworzenie bardziej zrównoważonego świata jest tym, co mnie napędza. Chcę wyciągnąć z niego jak najwięcej, aby uzyskać jak najlepszy wynik.

Ingrid Nuhaan

Starszy doradca ds. zrównoważonego rozwoju
Wolę być szczera niż imponujące.

Peter-Paul Smits

Starszy doradca ds. zrównoważonego rozwoju
Nie ma planety B.

Hans van de Sanden

Dyrektor Zarządzający

Jarek Kalwa

Doradca ds. zrównoważonego rozwoju

Joes van Dijk

Partner HRM

Zmiana nie nastąpi, jeśli będziemy czekać na inną osobę lub inny czas. Jesteśmy tymi, na których czekaliśmy. Jesteśmy zmianą, której szukamy.

Stam Gkikas

Doradca ds. zrównoważonego rozwoju

Nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch.

Patricia van Dort

Kierownik administracyjny

Jeśli zrobimy to, co zawsze robiliśmy, dostaniemy to, co zawsze mieliśmy.

Paul Roelen

Doradca ds. zrównoważonego rozwoju
Jeśli skupisz się na wynikach, nigdy się nie zmienisz. Jeśli skupisz się na zmianie, uzyskasz rezultaty.

Nasi partnerzy.

Wraz z poniższymi partnerami jesteśmy zaangażowani w tworzenie zdrowszego, zrównoważonego środowiska zabudowanego o obiegu zamkniętym. Nie możemy tego zrobić sami. Zasadniczo wszystko, co robimy, kręci się wokół jednego głównego pytania: „Jak możemy razem wnieść pozytywny wkład?”. Naszym celem jest tworzenie wartości dla ziemi, społeczeństwa i naszych klientów.

Chcesz wspólnie budować zdrową, zrównoważoną przyszłość o obiegu zamkniętym?