Wytyczne dotyczące dotacji

Wytyczne dotyczące dotacji

Inwestycja w nasze zdrowie i zrównoważony rozwój naszego środowiska zabudowanego może być dokonana przez nas wszystkich. Nazwijmy to inwestycją społeczną. Wierzymy, że tak jest uzasadnione w realizacji tych ambicji w formie zachęt podatkowych. Twój krajowy lub lokalny rząd może ci w tym pomóc. W ten sposób Twoje zrównoważone ambicje mogą stać się rzeczywistością.

Dotacje i zrównoważona certyfikacja

Rozwój musi być wyraźnie zrównoważony, jeśli ma kwalifikować się do jednej z dotacji. Adamasgroup pomaga klientom podejmować właściwe decyzje, aby spełnić wszystkie wymagania władz krajowych lub lokalnych. Możemy to następnie udowodnić na podstawie jednego z uznanych certyfikatów zrównoważonego rozwoju. W ten sposób byliśmy już w stanie z powodzeniem przeprowadzić kilku klientów przez odliczanie inwestycji w energię, odliczanie inwestycji w ochronę środowiska i losową amortyzację inwestycji w ochronę środowiska.

Takie procesy z sukcesem realizujemy między innymi dzięki współpracy z naszymi stałymi partnerami. Specjalistyczne firmy konsultingowe z rozległą wiedzą na temat dotacji, które koncentrują się na zrównoważonej energii, czyniąc branżę bardziej zrównoważoną, zrównoważonymi innowacjami i zrównoważonymi nieruchomościami. Razem z Adamasgroup jesteśmy prawdziwą parą przechodzącą przez te procesy.

Kontakt

"*" oznacza pola wymagane

Może ci się spodobać również ..

Adamasgroup pomaga uzyskać uznaną etykietę zrównoważonego rozwoju w oparciu o (międzynarodowo) uznane systemy certyfikacji: WELL Building Standard, LEED, BREEAM, GPR i/lub DNGB. Oprócz pełnego nadzoru wraz z certyfikacją dla budynku lub terenu, GrupoAdamas może przeprowadzić niezbędne obliczenia i analizy. Pomyśl o lekkich obliczeniach, obliczeniach MPG i BENG oraz różnych studiach wykonalności.
Uruchomienie gwarantuje jakość i wydajność instalacji związanych z budynkiem oraz powłoki architektonicznej. Dzieje się tak od fazy projektowania do uruchomienia włącznie, ale także zarządzania nim. Każda decyzja może mieć daleko idące konsekwencje. Adamasgroup uważa za ważne, aby pożądana jakość i wydajność były mierzalne. Wskazówki dostarczone przez Adamasgroup skutkują między innymi skróceniem czasu budowy oraz niższymi kosztami utrzymania i eksploatacji.
Potrzebujesz proaktywnego zarządzania projektami lub procesami od kogoś, kto ma wiedzę merytoryczną i doświadczenie w dziedzinie, która jest dla Ciebie istotna? Adamasgroup z wyprzedzeniem ustala z Tobą jasne ramy jakości, abyś mógł proaktywnie zarządzać projektem i pomyślnie go ukończyć. W ten sposób Adamasgroup zajmuje się Twoimi problemami, zachowując jednocześnie pożądaną jakość.

Chcesz wspólnie budować zdrową, zrównoważoną przyszłość o obiegu zamkniętym?