Usługi

Usługi, które oferujemy.

Nasza organizacja jest centrum wiedzy w dziedzinie zdrowego, zrównoważonego i cyrkularnego budownictwa. Dzięki jasnemu doradztwu, wnikliwym analizom i skutecznemu wsparciu koncentrujemy się wraz z naszymi partnerami strategicznymi na przyszłościowych i innowacyjnych rozwiązaniach w sektorze budowlanym. Adamasgroup prowadzi Cię od pragnienia do rzeczywistości. Robimy to metodami opartymi na nauce, ale także w oparciu o uczucia, pasję i zaangażowanie. W ten sposób prowadzimy Twój projekt budowlany od fazy projektowania, aż po jego uruchomienie. Lubimy również dzielić się wiedzą na szkoleniach, warsztatach i wykładach. Razem jesteśmy silniejsi.

Ponadto Adamasgroup jest audytorem różnych zapewnień jakości, w tym odbiorów instalacji budowlanych i stanu surowego architektonicznego. Jesteśmy również audytorem i asesorem różnych systemów certyfikacji stron trzecich, takich jak WELL Building Standard, LEED i BREEAM. Robimy to świadomie za pomocą uznanych na całym świecie schematów, w taki sposób, aby można było wykazać jakość i stworzyć wartość dodaną dla Twojej nieruchomości. Wykonywanie tych zewnętrznych programów certyfikacji może również oferować korzyści podatkowe w formie dotacji. WidziećWytyczne dotyczące dotacji po więcej informacji.

Jesteś ciekaw, co możemy dla Ciebie zrobić?

Poznaj wszystkie nasze usługi.

Adamasgroup pomaga uzyskać uznaną etykietę zrównoważonego rozwoju w oparciu o (międzynarodowo) uznane systemy certyfikacji: WELL Building Standard, LEED, BREEAM, GPR i/lub DNGB. Oprócz pełnego nadzoru wraz z certyfikacją dla budynku lub terenu, GrupoAdamas może przeprowadzić niezbędne obliczenia i analizy. Pomyśl o lekkich obliczeniach, obliczeniach MPG i BENG oraz różnych studiach wykonalności.
Uruchomienie gwarantuje jakość i wydajność instalacji związanych z budynkiem oraz powłoki architektonicznej. Dzieje się tak od fazy projektowania do uruchomienia włącznie, ale także zarządzania nim. Każda decyzja może mieć daleko idące konsekwencje. Adamasgroup uważa za ważne, aby pożądana jakość i wydajność były mierzalne. Wskazówki dostarczone przez Adamasgroup skutkują między innymi skróceniem czasu budowy oraz niższymi kosztami utrzymania i eksploatacji.
Potrzebujesz proaktywnego zarządzania projektami lub procesami od kogoś, kto ma wiedzę merytoryczną i doświadczenie w dziedzinie, która jest dla Ciebie istotna? Adamasgroup z wyprzedzeniem ustala z Tobą jasne ramy jakości, abyś mógł proaktywnie zarządzać projektem i pomyślnie go ukończyć. W ten sposób Adamasgroup zajmuje się Twoimi problemami, zachowując jednocześnie pożądaną jakość.
Adamasgroup stała się specjalistą w dziedzinie instalacji elektrycznych i mechanicznych związanych z budownictwem zrównoważonym. Razem tworzymy zespół entuzjastycznych i zmotywowanych profesjonalistów, aby jak najlepiej wykorzystać Twoje obiekty. W ten sposób spełnimy wszystkie Państwa życzenia w zakresie jakości, wydajności i (przyszłych) przepisów. W ten sposób masz pewność, że instalacja działa idealnie.
Od kilku lat rząd centralny promuje zrównoważony rozwój poprzez różne zachęty podatkowe. Twoje zrównoważone inwestycje mogą zostać wzmocnione dzięki dotacjom. Ta zachęta finansowa, jeśli zostanie mądrze wdrożona, prawdopodobnie zminimalizuje dodatkowe koszty. Tworzy to zwiększoną wartość przy minimalnych kosztach. Uzasadnienie biznesowe jest w ten sposób wyjaśnione i przejrzyste.

Chcesz wspólnie budować zdrową, zrównoważoną przyszłość o obiegu zamkniętym?